E-Booki – trening ciała i umysłu

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą e-booków. W większości są to poradniki mojego autorstwa. Przedstawiona w nich wiedza poparta jest własnym, wieloletnim doświadczeniem oraz nauką zdobytą podczas współpracy z wieloma specjalistami. Niektóre pozycje wydane są również w języku angielskim.

Są to przede wszystkim e-booki o treningu ciała i umysłu. Natłok obowiązków, coraz szybsze tempo życia, toksyczność osób, które Cię otaczają czy też problemy finansowe – to wszystko sprawia, że Twój mózg nie odpoczywa, nie potrafi się wyciszyć, a Ty jesteś ciągle niespokojny, zaniepokojony i sfrustrowany. Przejrzysty i świeży umysł to gwarancja Twoich sukcesów osobistych, zawodowych oraz sportowych. Praca nad samym sobą zaprocentuje w przyszłości. Poznaj różne techniki, które uspokoją Twój umysł.

Oferuję Ci e-booki na temat treningu oddechowego czy też metod zarządzania stresem. Opanowanie opisanych technik da Ci poczucie stabilności i wewnętrznej równowagi. Polecam również tradycyjne książki o treningu mentalnym, pokonywaniu własnych słabości i granic wytrzymałości.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło