NATURALNY ENERGETYK

Budzisz się rano i masz już dość nadchodzącego dnia? Jesteś niewyspany, pesymistycznie nastawiony do życia, a apatia to Twoje drugie imię? Pozytywna energia, adrenalina i wigor – to jest to, co napędza nas do działania i zapewnia siłę na cały dzień. Warsztaty „Naturalny energetyk” mają na celu pokazać Ci, że odpowiednimi działaniami możesz wzbudzić w sobie ogromne pokłady energii. Co więcej, działania te są w pełni zgodne z naturą i biologicznym zegarem życia.

Czym jest naturalny energetyk?

Podstawą dobrego samopoczucia jest odpowiednia dieta i dostarczenie organizmowi wystarczającej ilości głębokiego snu. Naturalny energetyk to nic innego, jak życie w zgodzie z naturą. Bardzo ważne jest, aby wszystkie działania były skoordynowane i dopasowane do Twoich indywidualnych wymagań. Polecam również trening mentalny czy też kurs medytacji, który pomoże Ci dotrzeć do wnętrza i lepiej zrozumieć swoje potrzeby.

Brak energii to jeden z najczęstszych problemów wpływających destrukcyjnie na jakość codziennego życia - od nastroju, po przemianę materii, aż do produkcji hormonów i samopoczucia.

W czasach, gdy przewlekłe zmęczenie ma miejsce nierzadko już od samego przebudzenia, przygotowaliśmy dla Was unikalne warsztaty „Naturalny energetyk”, które mają za zadanie oddać proces zarządzania energią w Wasze ręce.

W celu przywrócenia homeostazy oraz sprawnego zarządzania układem nerwowym, zastosujemy pełne spektrum rozwiązań: od zmian w stylu życia, diety i otaczającego środowiska, następnie poprzez specyficzne techniki oddechowe i nastawienie mentalne, aż do potencjalnego wsparcia w postaci suplementacji i krytycznego nastawienia mentalnego.

Wisienką na torcie będzie personalizacja zaleceń w oparciu o wyniki badań laboratoryjnych. Każdy uczestnik szkolenia dostanie jasną instrukcję, jak interpretować uzyskane parametry i jakie wdrożyć odpowiednie interwencje w celu ich poprawy. 


Zanim zakupisz udział w warsztatach, sprawdź terminarz wydarzeń:

 https://www.facebook.com/msfitmaster/events 

DANE DO WPŁAT:

FIT MASTER PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Wierzbięcice 44a/40a

NR KONTA: 16 1140 2004 0000 3302 7888 6665

NIP: 9721301073

TYTUŁEM: WYBRANE WYDARZENIE, IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA, DANE KONTAKTOWE (TELEFON, E-MAIL)

Może cię zainteresować

Polecane produkty ( 6 innych produktów w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło