Kurs medytacji

Cieszysz się dobrym zdrowiem, a mimo wszystko czujesz wewnętrzny niepokój? Twoja równowaga emocjonalna jest mocno zachwiana? Nie cierpisz na bezsenność, ale sen wcale nie przynosi Ci ukojenia i nie dostarcza energii? Jeśli chciałbyś przywrócić równowagę w swoim życiu i odnaleźć spokój, zapraszam Cię na kurs medytacji. Aby kontemplacja przyniosła efekt, konieczne jest zrozumienie czym ona jest i co dzięki niej możesz zyskać. Na szkoleniu nauczę Cię jak prawidłowo medytować, jaką przyjąć pozycję i na czym się skupić. Dzięki medytacji odkryjesz swoje mocne strony, poprawisz koncentrację oraz nauczysz się radzić sobie z emocjami.

Kurs medytacji dla początkujących oraz dla zaawansowanych

Oferuję zarówno kurs medytacji dla początkujących, jak i dla zaawansowanych uczestników. Wybór metody kontemplacji uzależniony jest od Twoich indywidualnych potrzeb, prowadzę między innymi medytację oddechową czy też medytację zen. Sesje medytacji odbywają się w trybie indywidualnym lub grupowym.

Przywróć równowagę w swoim życiu, zamień negatywne emocje w pozytywne i ciesz się harmonią oraz spokojem. Kurs medytacji sprawi, że Twoje życie rodzinne oraz zawodowe nabierze nowych barw.

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło